Επιτυχόντες

2017 ||2016 ||2015 ||2014 ||2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 || 2007 || 2006 || 2005 || 2004 || 2003 || 2002

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2018

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΑ

ΕΠΕ

ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

Ραλλάκης Νικόλας

9ο ΓΕΛ

2ο ΕΠΕ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

Αδαμοπούλου Γιούλη

ΑΡΣΑΚΕΙΟ

1ο ΕΠΕ

ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Αραμπατζή Ρία

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

3ο ΕΠΕ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Βολίκα Αναστασία

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

3ο ΕΠΕ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

Φερμάνη Αγγελική

9ο ΓΕΛ

1ο ΕΠΕ

ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Σπηλιώτη Μαρία

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

1ο ΕΠΕ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΕΚΠΑ

Γιαννουλάτος Γιώργος

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

1ο ΕΠΕ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ

Κάκκος Γιάννης

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

1ο ΕΠΕ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

( 1η ΕΠΙΛΟΓΗ )

Χαρίτου Μαρία

3ο ΓΕΛ

1ο ΕΠΕ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.ΠΑ

Κανελλοπούλου Φραντζέσκα

4ο ΓΕΛ

1ο ΕΠΕ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Λυμπεροπούλου Ελίνα

15ο ΓΕΛ

1ο ΕΠΕ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Σαραντάρη Κάτια

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

1ο ΕΠΕ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Φιλτικάκη Τζένη

9ο ΓΕΛ

3ο ΕΠΕ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ- ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.

Μπέντρος Πέτρος

ΖΑΝΝΕΙΟ

2ο ΕΠΕ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Μανάρας Χρήστος

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γάλαρης Σπύρος

8ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.

Ζαμπέτη Μαρία

3ο ΓΕΛ

1ο ΕΠΕ

ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΩΝ

Παναγόπουλος Πέτρος

15ο ΓΕΛ

2ο ΕΠΕ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ

Τζήμα Γεωργία

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

4ο ΕΠΕ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

Φουστέρη Φλώρα

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

1ο ΕΠΕ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ

Κοπανίδη Ελεωνόρα

8ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ

Πανίδης Αλέξανδρος

1ο ΚΑΛ/ΛΗΣ

4ο ΕΠΕ

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

Σωτήρχος Σπύρος

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

Πατέλης Βασίλης

ST. PAUL

4ο ΕΠΕ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Κασδαγλής Φώτης

4ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ

Καλογεροπούλου Εμμανουέλα

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

Λαδά Μαρία

ΖΑΝΝΕΙΟ

1ο ΕΠΕ

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

Λαγογιάννη Βικτώρια

1ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Δαλμηράς Γιώργος

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Μεχμετάι Κρίσι

1ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Πρίφτη Έλια

3ο ΓΕΛ

2ο ΕΠΕ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Μαστρογιαννούδη Ανθη

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Μουστάκα Χριστίνα

4ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Βράκας Δημήτρης

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

1ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Τάνταρος Μάριος

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

Ασβεστόπουλος Γιώργος

2ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

Καραμπότσιου Γαρυφαλλίνα

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙK/ΝΙΑΣ ΠΟΛ/ΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡ/ΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ

Μάχας Λευτέρης

9ο ΓΕΛ

2ο ΕΠΕ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Γαβρίλης Γεώργιος

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ

Καραγεωργοπούλου Κατερίνα

9ο ΓΕΛ

2ο ΕΠΕ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑ

Πρινέας Γιώργος

ST. PAUL

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

Βίκυ Νοταρά

9ο ΓΕΛ

4ο ΕΠΕ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

Μπαταγιάννη Κατερίνα

Jean D’arc

4ο ΕΠΕ

MARKETING KAI ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ


2017


ΚΑΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΛΑΒΑ ΚΛΑΙΡΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΥΨΩ 8ο ΓΕΛ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1ο ΓΕΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ Ε.Κ.ΠΑ
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ Ε.Κ.ΠΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 9ο ΓΕΛ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΣΑΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο ΓΕΛ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΒΗΤΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΝΤΗ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9ο ΓΕΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 8ο ΓΕΛ ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Ε.Μ.Π.
ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ
ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΑ ΛΕΥΚΗ 9ο ΓΕΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ &ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 9ο ΓΕΛ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ &ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΓΛΥΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ &ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ &ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ &ΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9ο ΓΕΛ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 9ο ΓΕΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΚΑΛΠΟΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 9ο ΓΕΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΔΡΟΥΓΚΑ ΕΦΗ 1ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΙΡΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 13ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ&ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΚΙΖΑΣ ΤΕΙ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (1η επιλογή)

ΒΟΛΙΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ Ε.Κ.ΠΑ1ος ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ19.107 ΜΟΡΙΑ
ΓΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΟ-ΠΟΥΛΕΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΕΡΕΦΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΡΔΑΛΗ ΕΥΑ- ΜΑΡΙΑ St. Paul ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΜΕ Ε.Κ.ΠΑ
ΜΑΥΡΕΑ ΤΖΕΝΗ ΠΕΡΑΜΑ Α.Ε.Ι. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ
ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.
ΚΑΛΤΣΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΛΑΚ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΖΕΡΒΟΥ ΖΕΦΗ 9ο ΓΕΛ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
ΧΑΓΙΑΤ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΕΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΟΛΙΝΙΑΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ Ε.Κ.ΠΑ.
ΒΑΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2ο ΓΕΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΡΟΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ 2ο ΓΕΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΠΟΝΖΟΥ ΕΥΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣΑΘΗΝΑ
ΓΚΙΑΚΟΥ ΑΡΙΕΛΛΑ 1ο ΓΕΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΤΑΤΙΑΝΑ Jeanne D’ Arc ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ St. Paul ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΜΩΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΑΝΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο ΓΕΛ ΔΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΙΡΟΦΥΛΑΞ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ St. Paul ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΛΑΝΤΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΓΕΛ ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΙΜΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 9ο ΓΕΛ ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΥΗΜΑΤΑ ΘΗΒΑ
ΜΠΕΣΟ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Ε.Μ.Π – 19.110 ΜΟΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΦΟΙΒΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 19.016 ΜΟΡΙΑ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ/ 5Η ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΜΑΝΟΣ ΒΑϊΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 18.751 ΜΟΡΙA ΖΑΝΝΕΙΟ
ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΑΝΣΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 18.612 ΜΟΡΙΑ JEANNE D’ ARC
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 18.555 ΜΟΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.540 ΜΟΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΣΤΑΜΠΙΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΧΙΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 18.070 ΜΟΡΙΑ 1ο ΓΕΛ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 18.060 ΜΟΡΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΓΑΛΑΚΑΤΟΥ ΜΥΡΤΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΣΑΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΤΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΚΟΚΟΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΡΑΛΛΕΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΣΟΕΕ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΣΟΕΕ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΦΙΛΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΚΑΛΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΑΛΗΜΕΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ. ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΟΛΙΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΤΕΠΥ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 1ο ΓΕΛ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΒΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ ΒΕΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΣΤΑΡΙΔΑ ΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ 6ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΕΜΠΕΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ST PAUL
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΧΙΟΥ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ
ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΑΝΤΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ & ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ
ΑΝΤΙΜΑΧΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ST PAUL

ΜΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ SAINT PAUL
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΡΑΛΛΕΙΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΜΑΝΟΥ ΛΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΛΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ST. JOSEPH
ΔΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α.Σ.Ο.Ε. ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧ/ΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΣΤΑΘΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΒΙΚΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΠΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ SAINT PAUL
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
KAΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 6ο ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ Φ.Π.Ψ. ΑΘΗΝΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΠΑΠΑΖΑΡΚΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧ/ΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΡΑΛΛΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΒΟΝΤΑ ΛΙΝΤΑ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Σ.Ο.Ε. ΖΑΝΝΕΙΟ
ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΛΥΚΟΥΡΗ ΓΙΟΥΛΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΡΑΛΛΕΙΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ Ε.Μ.Π 2ο ΛΥΚΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΚΛΑΙΡΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΛΕΣΤΕΡ ΜΑΡΙΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΧΑΝΤΑΝΤ ΝΑΝΤΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΛΥΚΟΥΡΕΖΟΥ ΜΑΡΙΖΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ 13ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΑΛΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΦΙΛ/ΓΙΑ ΕΚΠΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ
ΝΙΤΕΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΘΗΒΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ MAΡΙΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΚΑΛΛΙΑ ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ
Ονοματεπώνυμο Κατεύθυνση Μόρια
1
ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΘΕΤΙΚΗ
19691
2
ΛΙΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
19224
3
ΠΙΚΡΙΔΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
19211
4
ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
18717
5
ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΤΙΚΗ
18664
6
ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΘΕΤΙΚΗ
18640
7
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ
18417
8
ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΘΕΤΙΚΗ
18363
9
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
18236
10
ΜΠΑΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
18252
11
ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ
18159

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΠΕΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ST PAUL

ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1ο ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΗ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΟΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

6o ΛΥΚΕΙΟ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (1η Σχολή προτίμησης)

ΣΤΑΘΑΚΗ ΕΦΗ

ST PAUL

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ &ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ (2η Σχολή προτίμησης- 6η σε σειρά εισαγωγής)

ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

9οΛΥΚΕΙΟ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ &ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (9η σε σειρά εισαγωγής)

ΠΑΓΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ &ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΛΥΚ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

9ο ΛΥΚΕΙΟ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΑΛΕΥΡΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

1ο ΚΕΡ/ΝΙΟΥ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΑΔΑΜ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ

ΒΙΟΜ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΡΥΣΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ST PAUL

ΜΕΘΟΔ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (1η Σχολή προτίμησης – 4ος σε σειρά εισαγωγής)

ΒΑΛΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

9ο ΛΥΚΕΙΟ

ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΚΕΛΥ

4ο ΝΙΚΑΙΑΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΑΚΩΝΑ ΞΕΝΙΑ

6ο ΛΥΚΕΙΟ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡ/ΛΟΥ

ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΡΑΛΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΙΣΚΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

6ο ΛΥΚΕΙΟ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

1ο ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

ΚΟΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

12ο ΛΥΚΕΙΟ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΣΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΣΜΑΣ ΠΑΡΙΣ

ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6ο ΛΥΚΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΛΥΚ. ΡΕΝΤΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ

11ο ΛΥΚΕΙΟ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

J. DARK

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΡΑΝΙΑ ΑΣΠΑ

6ο ΛΥΚΕΙΟ

ΠΛΗΡ/ΚΗΣ& ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ

ΤΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΚΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4ο ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΤΣΙΧΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

8ο ΛΥΚΕΙΟ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΧΙΟΥ

ΓΛΥΚΗ ΧΡΥΣΑ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤΕΝΙΩΤΗ ΤΖΕΝΗ

ΡΕΝΤΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΣΤΕΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΡΕΝΤΗ

ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΙΝΑ

J. DARK

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΜΠΕΛΕΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΟΣΣΑΣ
ΣΙΝΤΖΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ IATPIKHΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΑΜΗ ΑΝΝΑ JEANNE D’ARC ΠAIΔ/ΓIKOΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ JEANNE D’ARC NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠOΛITIKΩNMHXANIKΩNΕΜΠ
ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ο ΛΥΚΕΙΟ MHXANΟΛΟΓΩN & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ MHXΑΝΙKΩNΠΑΤΡΑΣ
ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12ο ΛΥΚΕΙΟ HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩNMHXΑΝΙKΩN KAI MHXΑΝΙKΩN YΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΒΟΡΛΟΚΑ ΒΙΒΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ OPΓANΩΣHΣKAIΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPΗΣΕΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ IΣTOPIAΣKAIAPXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΩΡΟΥ ΛΙΛΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠAIΔ/ΓIKOΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ XHMIKΩNMHXANIKΩN ΕΜΠ
ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΒΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ OPΓANΩΣHΣKAIΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩNΠΕΙΡΑΙΑ
BΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ OIKONOMIKΗΣEΠIΣTHMΗΣΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΟΛΓΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ OPΓANΩΣHΣKAIΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩNΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΖΑΝΝΕΙΟ AΓΓΛΙΚΗΣΓΛΩΣΣAΣKAIΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΛΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΠAIΔ/KO ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΙΚΙΡΙΟΥΚ ΑΝΝΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΞENΩN ΓΛΩΣΣ. METAΦP & ΔIEPM.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ.ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΦΟΥΝΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 6ο ΛΥΚΕΙΟ NAYTIΛIAKΩNΣΠOYΔΩNΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΗΛΙΧΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦIΛ/ΦIAΣ- ΠAIΔ/KHΣ & ΨYXΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΜΟΝΑΣ ΧΑΡΗΣ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣTEI ΑΘΗΝΑΣ(1ος ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ)
ΣΕΡΦΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ NAYTIΛIAKΩNΣΠOYΔΩNΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΡΗ ΦΙΛΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΑΜΜΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥTEI ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΑΛ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝTEI ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΡΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣTEI ΑΘΗΝΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣΕΡΓΑΣΙΑΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ EΠIΣTHMHΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΟΛΥΜΕΝΕΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣTEI ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΡΙΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥTEI ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥTEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΕΦΑΝΤΖΗ ΑΝΘΗ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔ.ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝTEI ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝΥΠΟΔΟΜΗΣTEI ΠΑΤΡΑΣ
ΜΙΚΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣTEI ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΥΜΠΕΡΤΑ ΕΛΙΝΑ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝTEI ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΧΤΗ ΑΛΙΝΙΚΗ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣTEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝΕΡΓΩΝTEIΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΘΩΜΑΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝTEI ΠΑΤΡΑΣ
ΓΚΑΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣTEI ΠΑΤΡΑΣ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣTEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝTEI ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣΤΡΟΦΙΜΩΝTEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΣΤΕΦΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΝΑ
2o ΛΥΚΕΙΟ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ( 1η σχολή προτίμησης)
2
ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ
1ο ΛΥΚΕΙΟ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
3
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΖΑΝΝΕΙΟ
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Ε.Μ.Π.
4
ΛΙΓΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ Ε.Μ.Π.
5
ΣΙΝΤΖΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Α.Ε.Ι ΑΘΗΝΑΣ
6
ΧΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
1ο ΛΥΚΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΧΑΝΙΑ
7
ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
SAINT PAUL
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
8
ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9
ΤΣΕΛΛΑ ΕΝΤΥ
9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ
10
ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
MHX/ΚΩN Η/Υ &ΤΗΛ/ΝΙΩΝ Κ ΔΙΚΤΥΩΝ BOΛΟΣ<span style=’mso-spacerun:yes’>
11
ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΖΑΝΝΕΙΟ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΣΥΡΟΥ
12
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΣΟΕΕ
13
ΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
12ο ΛΥΚΕΙΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ &ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΣΟΕΕ
14
ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
15
ΓΙΑΜΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
16
ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17
ΤΡΕΣΣΟΥ ΒΑΣΩ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
18
ΠΛΕΣΣΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΠΑΝΤΕΙΟΥ
19
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΩ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
20
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ ΙΘΑΚΗΣ
ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
21
ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
2ο ΛΥΚΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
22
ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
23
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΧΡΗΜ/ΚΩΝ &ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
24
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΑΦΝΗ
12ο ΛΥΚΕΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
25
ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΚΙΚΗ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
26
ΜΠΥΡΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
27
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6ο ΛΥΚΕΙΟ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
28
ΚΑΦΕΤΣΗ ΚΑΣΣΗ
ΖΑΝΝΕΙΟ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
29
ΠΑΤΡΙΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
30
ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
31
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΣΥΡΟΥ
32
ΠΙΚΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
33
ΖΟΥΓΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
34
ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2ο ΡΕΝΤΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
35
ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΧΑΡΑ
1ο ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
36
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΒΙΚΥ
8ο ΛΥΚΕΙΟ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
37
ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ
12ο ΛΥΚΕΙΟ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
38
ΣΙΜΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
39
ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
3ο ΛΥΚΕΙΟ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΩΝ & ΕΠ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΥ
40
ΙΣΜΑΪΛΑΤΗ ΝΤΟΡΙΑΝΝΑ
ΛΥΚΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
41
ΔΗΜΗΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
42
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΖΑΝΝΕΙΟ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
43
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
44
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
45
ΜΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
1ο ΡΕΝΤΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
46
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
9ο ΛΥΚΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
47
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
SAINT PAUL
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
48
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
3ο ΛΥΚΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
49
ΚΟΛΙΟΔΕΔΕΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
50
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
51
ΚΑΡΝΑΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΖΑΝΝΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
52
ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
53
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
54
ΚΑΣΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
55
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ & ΟΡΓ/ΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
56
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
57
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
58
ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
3ο ΛΥΚΕΙΟ
ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
59
ΚΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Τ.Ε.Ε.
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
60
ΝΤΟΚΟ ΓΚΙΛΝΤΑ
Τ.Ε.Ε.
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
61
ΝΟΥΝΙΕΣ ΕΒΕΛΥΝ
Τ.Ε.Ε.
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1.
ΔΑΜΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
2.
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΠΥΡΡΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ MHXΑΝΙKΩN ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
3.
ΚΟΛΕΤΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ XPHMATOOIKONOM TPAΠEZ ΔIOIKHTIK ΠΕΙΡΑΙΑ
4.
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
5.
ΜΠΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ 12o ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ ΣHΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
7.
ΖΕΡΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΛΥΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
8.
ΠΑΝΟΔΗΜΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2ο ΛΥΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
9.
ΓΡΟΝΘΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 3ο ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
10.
ΣΑΒΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
11.
ΠΑΣΒΑΝΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
12.
ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
13.
ΠΕΤΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
14.
ΝΤΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
15.
ΒΙΤΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
16.
ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
17.
ΑΛΜΠΑΝΗ ΡΕΓΓΙΝΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ
18.
ΠΕΤΡΟΓΓΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ NAYTIΛIAKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
19.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
20.
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
21.
ΤΕΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
22.
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
23.
ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
24.
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ 2o ΛΥΚ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
25.
ΣΚΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
26.
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΣΤΕΛΛΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
27.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
28.
ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
29.
ΣΚΟΥΡΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
30.
ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
31.
ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
32.
ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΝΤΟΡΙΝΑ (ΤΕΕ) ΤΕΕ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗΣ, ΔΙΑΚ/ΣΗΣ& ΣΧ.ΑΝΤΙΚ/ΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
33.
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
34.
ΚΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
35.
ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
36.
ΚΑΦΕΤΣΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
37.
ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
38.
ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
39.
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΕΝΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
40.
ΜΠΥΡΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΡΕΝΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
41.
ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
42.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΓΥΜΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
43.
ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΥΜΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
44.
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
45.
ΣΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΗ ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
46.
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΙΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ
47.
ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
48.
ΣΤΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
49.
ΚΑΤΣΙΦΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΚΡΙΒΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΡΓΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
50.
ΜΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
51.
ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ
52.
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
53.
ΑΝΔΡΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
54.
ΤΣΙΓΚΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
55.
ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΛΥΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
56.
ΡΕΚΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
57.
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΛΥΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
58.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
59.
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
60.
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΗΠΕΙΡΟΥ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1. ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧΑΝ. Κ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ Ε.Μ.Π.
2. ΚΟΛΙΟΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
3. ΣΑΡΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ST.PAUL ΧΡΗΜ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ JEAN D’ ARC ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΖΑΝΝΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧΑΝ. Κ΄ ΜΗΧΑΝ. Η/ ΠΑΤΡΑΣ
7. ΜΙΚΕΡΟΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
8. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 12ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΑΞΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΧΡΗΜ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
12. ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ST.PAUL ΟΙΚONOMIKHΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
13. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΕΊΔΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
14. ΚΟΡΑΣΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΒΟΝΤΑ ΒΑΣΩ 12ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΦΑΡ.ΜΑΘΗΜΑΤ. Κ΄ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π
16. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 3ο ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
18. ΓΚΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
19. ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
21. ΦΙΟΡΑΤΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΓΚΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 10ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ
23. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΛΕΝΙΑ 12ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
24. ΖΕΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΠΙΣΤ. Κ΄ ΤΕΧΝΟΛ. Η/ ΑΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ
25. ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΛΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝ. Κ΄ ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
26. ΣΑΒΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
27. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΘΗ 9ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙΚΟΝ. Κ΄ ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
28. ΣΙΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 9ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
30. ΛΑΛΑΪΤΗ ΓΑΛΗΝΗ 13ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
31. ΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
32. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΣΕΜΙΝΑ 1ο ΒΡΥΩΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
35. ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 12ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΧΑΡΟΚ. ΠΑΝΕΠ.ΑΘΗΝΑΣ
36. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
37. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΟΛΟΥ
38. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 9ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
39. ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
40. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
41. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
42. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
43. ΣΕΡΕΦΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΑΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
44. ΜΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
45. ΖΟΡΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ Κ΄ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
46. ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1ο ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
48. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΚΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΕΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
49. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
50. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 9ο ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΦΑΡ/ΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡ/ΡΙΚΗΣ Κ΄ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
51. ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
52. ΜΠΟΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΧΡΗΜ/ΚΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
53. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
54. ΜΑΝΙΑ ΛΙΛΙΑΝ 1ο ΒΡΥΩΝΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1 ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΑΚΗΣ ST.PAUL ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΜΠ
2 ΚΟΛΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. Κ΄ ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ
3 ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 10ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4 ΛΟΣΕΒΑ ΞΕΝΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΙ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΣΩ ΖΑΝΝΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ Κ΄ ΧΡΗΜΑΤ/ΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟE)
6 ΚΑΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. Κ΄ ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ
7 ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ Κ΄ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΥΔΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ΄ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ
9 ΣΕΡΦΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ΄ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ
10 ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝ.ΕΠΙΣΤ. ΟΙΚΟΝ.ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟEΕ)
11 ΓΡΙΒΕΑ ΙΩΣΗΦΙΝΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΜΕ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ(4η σειρά εισαγωγης)
12 ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΟΠΗ 13 ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΜΕ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ(8η σε σειρά εισαγωγης)
13
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΛΥΚ. ΚΕΡΑΤΣ. ΟΙΚONOMIKHΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΣΟΦΙΑ ST.PAUL ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑ
15 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΟΙΚONOMIKHΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17 ΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΗ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (1ησχολή προτίμησης)
18 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
20 ΜΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
21 ΝΤΟΥΠΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1o ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
22 ΒΑΠΤΙΣΜΑ ΑΝΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ MHΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Κ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΣΥΡΟΣ) ΑΕΙ
23 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡ. ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
24 ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡ. ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΨΗΦ. ΣΥΣΤΗΜ.ΑΘΗΝΑΣ
25 ΝΑΚΟΣ ΧΑΡΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΕΙ
26 ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
27 ΣΙΜΩΝΗ ΕΝΕΤΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
28 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΥΨΩ 4ο ΛΥΚ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ(1η σε σειρά εισαγωγής)
29 ΜΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΥΚΕΙΟ ΥΔΡΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
30 ΤΡΕΣΣΟΥ ΒΑΣΩ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
31 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ-Σ.Μ.Y.Ν
32 ΠΑΡΑΡΑ ΕΛΕΑΝΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ Κ΄ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
33 ΓΚΟΛΕΜΑ ΕΛΕΑΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34 ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
35 ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ST. PAUL ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΕΙ
36 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
37 ΚΟΝΤΟΠΟΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕΙ
38 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
39 ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Η/Υ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΙ
40 ΓΙΔΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΑΕΙ
41 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔ. ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
42 ΣΙΓΑΝΟΥ ΖΕΦΗ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ (1η ΕΠΙΛΟΓΗ)
43 ΜΕΪΜΕΤΗ ΦΙΛΕΝΙΑ ΛΥΚ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΘ. ΙΣΤΟΡ. Κ΄ ΜΕΘ. ΤΗΣ ΕΠ/ΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
44 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΘ. ΙΣΤΟΡ. Κ΄ ΜΕΘ. ΤΗΣ ΕΠ/ΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
45 ΠΕΤΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
46 ΛΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 13o ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
47 ΛΟΣΕΒΑ ΔΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
48 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 13o ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
49 ΤΟΥΧΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΓ/ΤΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ- ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ς
50 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ- ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
52 ΛΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1o ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΛΑΛΑΪΤΗ ΒΑΣΩ 2ο ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΤΣΑΝΤΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΠΡΙΓΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
56 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΛΥΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
57 ΜΠΕΛΕΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
58 ΑΡΓΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
59 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
60 ΚΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΛΥΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Κ΄ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
61 ΣΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62 ΡΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΑΘΗΝΑΣ-ΑΣΠΑΙΤΕ
63 ΝΟΥΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
64 ΖΑΡΙΩΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
65 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
66 ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ «ΜΑΛΙΑΡΑΣ» ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
67 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΥΚ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
68 ΦΙΟΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΛΕΠΛ/ΦΟΡΙΚΗΣ Κ΄ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
69 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ST. PAUL ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
70 ΧΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
71 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΘΗΒΑ)
72 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΘΗΒΑ)
73 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΘΗΒΑ)
74 ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. Κ΄ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
75 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
76 ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
77 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
78 ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ST. PAUL ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑ)
79 ΓΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑ)
80 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΡΕΝΤΗ ΕΜΠΟΡΟ- ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1. ΣΟΥΚΑ ΕΜΜΥ 6o ΒΡΥΩΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 1η Σχολή Προτίμησης
2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗ ΣΙΣΥ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ 1η Σχολή Προτίμησης
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ST PAUL ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
4. ΒΙΤΣΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 1η Σχολή Προτίμησης
5. ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ 1η Σχολή Προτίμησης
6. ΠΙΛΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ BΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
8. ΓΕΟΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
9. ΛΙΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ 1η Σχολή Προτίμησης
11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΝΑ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 1η Σχολή Προτίμησης
12. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ.(Σ.Α.Ν.)
13. ΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 11o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ – ΠΑΝΤΕΙΟΥ
14. ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ST. PAUL ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
15. ΚΟΣΟΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
16. ΜΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ST. PAUL ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2η Σχολή Προτίμησης
17. ΣΙΑΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
18. ΧΑΒΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19. ΧΑΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
21. ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
22. ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΛΟΥΚΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
23. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
24. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
25. ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΚΙΟΣΕΓΙΑΝ ΑΡΜΕΝ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
27. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ Τ.Ε.Ι. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
28. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
29. ΣΑΛΠΕΑ ΑΝΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
30. ΣΤΑΜΑΤΕΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 11o ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
31. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
32. ΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
33. ΡΙΖΕΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
34. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
35. ΤΟΥΧΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
36. ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
37. ΤΖΙΜΗ ΔΑΝΑΗ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
38. ΛΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
39. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
40. ΚΑΛΟΥΔΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ.
41. ΔΑΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
42. ΚΟΥΒΕΛΗ ΕΛΕΝΑ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
43. ΣΟΥΛΤΑΝΟΥΔΑ ΣΟΦΙΑ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
44. ΤΣΟΥΚΑ ΔΑΦΝΗ 5ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
45. ΝΤΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
46. ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ Δ.ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
47. ΚΑΠΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΣΠΕΤΣΕΣ
48. ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΡΕΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
49. ΦΑΜΕΛΩΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ Τ.Ε.Φ.Α. ΑΘΗΝΑ
50. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ
51. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
52. ΓΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ 8o ΛΥΚΕΙΟ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
53. ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
54. ΠΑΝΕΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
55. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
56. ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ ΑΘΗΝΑ
57. ΔΟΥΡΟΥ ΟΛΓΑ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΚΛΩΣΤΟΫΦ/ΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
58. ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΝΑΓΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΕΘ.ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡ.ΕΠΙΣΤ.ΑΘΗΝΑΣ
59. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΡΓΩΝ
60. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΕΛΥ ΖΑΝ ΝΤΑΡΚ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΕ ΤΟ 10%)
61. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
62. ΖΟΥΠΗ ΕΛΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΗΜ. ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
63. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
64. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
65. ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
66. ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
67. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
68. ΡΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΑΙΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
69. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1o ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
70. ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1. ΚΟΚΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ. Η/Υ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ 1η σχολή προτίμηση
2. ΤΕΚΕΛΗ ΖΩΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΕΙ 1η σχολή προτίμηση
3. ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ 1η σχολή προτίμηση
4. ΚΟΥΚΙΑΣ ΤΑΣΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.Ο.Ε.Ε – ΑΕΙ 1η σχολή προτίμηση
5. ΔΑΜΙΓΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΖΑΝΝΕΙΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΙ 1η σχολή προτίμηση
6. ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ 2ος σε σειρά εισαγωγής
7. ΑΣΗΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 13o ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ 1ος σε σειρά εισαγωγής
8. ΣΤΡΑΒΟΥΔΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
9. ΛΙΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ
10. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΕΛΥ ΖΑΝ ΝΤΑΡΚ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ
11. ΨΥΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 11o ΛΥΚΕΙΟ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ΄ ΦΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
12. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΡΙΔΑ ΖΑΝ ΝΤΑΡΚ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ – ΑΕΙ
13. ΡΙΤΣΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ – ΑΕΙ
14. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ – ΑΕΙ
15. ΜΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ST. PAUL ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΥ – ΑΕΙ
16. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
17. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΙ
18. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
19. ΜΕΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΙ
20. ΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ – ΑΕΙ
21. ΛΑΪΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
22. ΞΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8o ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
23. ΠΑΝΑΓΕΑ ΕΦΗ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ΄ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΕΙ
24. ΒΙΚΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Κ΄ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ – ΑΕΙ
25. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ – ΑΕΙ
26. ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΝΤΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΕΙ
27. ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 9Ο ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (1Η ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ)
28. ΘΕΩΔΟΡΑΚΟΥ ΠΟΠΗ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
29. ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΛΗ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ – ΑΕΙ
30. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ – ΑΕΙ
31. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΕΙ
32. ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΛΑΛΑΪΤΗ ΒΑΣΩ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Κ΄ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
35. ΑΡΜΕΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕΙ
36. ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
37. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13o ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
38. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ – ΑΕΙ
39. ΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ 11ο ΛΥΚΕΙΟ Τ.Ε.Ε.Φ.Α
40. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΚΕΡΗ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΖΑΝΗ
41. ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΖΩΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΙ
42. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΙ
43. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
44. ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ST. PAUL ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
45. ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π
46. ΔΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11Ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΕΦΑΑ – ΑΕΙ
47. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΕΤΡΑΚΗ ΤΕΦΑΑ – ΑΕΙ
48. ΚΟΥΚΙΑ ΒΙΚΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
49. ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ
50. ΜΑΓΓΟΥΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
51. ΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
52. ΔΑΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2o ΛΥΚΕΙΟ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
53. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
54. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
55. ΣΤΑΜΑΤΕΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3o ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
56. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
57. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ 12o ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΧΑΝΙΩΝ
58. ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΙ
59. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΙ
60. ΤΡΟΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
61. ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
62. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
63. ΠΕΡΕΛΛΑ ΑΝΝΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
64. ΝΑΚΟΥ ΡΙΤΣΑ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
65. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 9o ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
α/α
Ονοματεπώνυμο
Σχολείο
Σχολή Εισαγωγής
1. ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
3. ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ -Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ
4. ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΜΑΖΑΡΑΚΗ-ΒΙΚΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ (Α.Ε.Ι.)
6. ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ Α.Ε.Ι)
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
8. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ ΖΑΝ-ΝΤΑΡΚ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟΕΕ)
9. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
10. ΤΕΚΕΛΗ ΖΩΗ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 10ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
12. ΚΑΡΤΣΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
13. ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
14. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
15. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΙΩΝ
16. ΧΑΛΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17. ΜΠΕΛΕΧΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΛΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
21. ΖΕΠΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
22. ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΧΑΝΙΑ
23. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
24. ΤΣΟΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
25. ΚΑΡΙΝΟΥ ΜΙΡΕΛΛΑ ΖΑΝ-ΝΤΑΡΚ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
26. ΡΩΜΑΙΟΣ ΑΡΗΣ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (1η ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ)
27. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 12ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΙ (1η ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ) 11η
28. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
29. ΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ ΤΕΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
30. ΣΚΟΥΡΛΗ ΕΥΗ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
31. ΛΕΩΤΣΑΚΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΙΕΙΝΗ ΑΘΗΝΑ
32. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ (2η ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ)
33. ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
34. ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΡΟΖΑΝΝΑ 10ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
35. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
36. ΠΕΡΔΙΚΗΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
37. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
38. ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ