Επιτυχόντες 2020

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 13ο ΓΕΛ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Σ.Μ.Α. (9 ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΣ!)
ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΗΛΙΑΝΘΗ 9ο ΓΕΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ε.Κ.ΠΑ. (1η ΕΠΙΛΟΓΗ, 9η ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ)
ΜΙΓΚΕΛ ΝΑΒΑΡΡΟ Jeanne D’ARC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ Ε.Κ.ΠΑ. (28ος)
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο ΓΕΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΠΑΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΜΑΜΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΖΟΥΛΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛ 9ο ΓΕΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9ο ΓΕΛ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ Ε.Μ.Π. ( 31ος )
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9ο ΓΕΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΚΟΣΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΖΕΝΙΑ 9ο ΓΕΛ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑ.Δ.Α.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Jeanne D’ARC ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ St. PAUL ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΚΑΤΣΙΠΗ ΜΥΡΤΩ 9ο ΓΕΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΣΩΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑ.Δ.Α
ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ  ΕΚΑΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (10% )
ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8ο ΓΕΛ ΠΕΡ/ΚΗΣ & ΟΙΚΟΝ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
ΕΥΘΙΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 9ο ΓΕΛ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΠΑ.Δ.Α.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ St. PAUL ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡ/ΚΗ ΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΚΑΓΙΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1o ΓΕΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑ.Δ.Α.
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΟΛΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΑΝ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΖΑΡΟΔΗΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 9ο ΓΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9ο ΓΕΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΦΥΣΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΛΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 7ο ΓΕΛ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ